İletişim
Kategoriler

Kalite Politikalarımız

Um Gümrük Ve Lojistik sunduğu hizmetin her aşamasında kaliteli , güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak ilerlemesini çalışma sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir.

Şirket içerisinde kurduğu sistemin sürekli iyileştirilmesi için sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

Hizmet aşamasında sorumluluğunu bilen deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile , müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve malların yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.

Bu prensipler çerçevesinde sorumlu olduğum tarafların kalite, güvenlik ve iş güvenliği ile ilgili beklentilerini karşılamak amaç ve hedeflerimiz arasındadır.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle çalışanlarımızın eğitimlerle iç iletişimi ve kalite bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.

Firma sahibimiz yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımız bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler.

Kalite Politikalarımız
X